Cajo Technologies
Head Office
Finland

Rasivainiontie 8
FI-90440 Kempele
FINLAND

tel. +358 10 583 5020
info@cajo.fi

Cajo Technologies Inc.
USA New Orleans

1521 Washington Ave,
New Orleans, LA 70130
USA

tel. (800) 796-3080
ismo@cajotechnologies.com

Cajo Technologies Inc.
USA Palo Alto

470 Ramona Street,
Palo Alto, CA 94301
USA

tel. (800) 796-3080
sales@cajotechnologies.com

Cajo Technologies Inc.
USA Philadelphia

1010 N. Hancock Street
Philadelphia, PA 19123
USA

tel. +1 610 247 6230
luke@cajotechnologies.com

Etsimme jatkuvasti yhteistyökumppaneita kaikkialta maailmasta:
integraattoreita, jakelijoita/jälleenmyyjiä ja edustajia.

Myynti
+358 10 583 5021

Henna-Mari Nyblom
Myynti, Keski-Eurooppa
+358 50 381 9464
hm.nyblom@cajo.fi

Jenna Enbuska
Markkinointipäällikkö
+358 45 6305 986
jenna.enbuska@cajo.fi

Jyrki Helin
Myyntijohtaja
+358 400 212 252
jyrki.helin@cajo.fi

Jari Kokkonen
Myynti, Länsi-Eurooppa &
Lähi-Itä
+358 500 449 449
jari.kokkonen@cajo.fi

Matti Halonen
Myynti, Suomi
+358 40 635 1010
matti.halonen@cajo.fi

Ismo Rantala
Myynti, USA
+1 (212) 810 0401
ismo@cajotechnologies.com

Johan Sundqvist
Myynti, Skandinavia
+358 40 660 4141
johan.sundqvist@cajo.fi

Annika Kaikkonen
Myyntisihteeri
+358 40 775 7076
annika.kaikkonen@cajo.fi

Jukka Nurmela
Kehityspäällikkö
+358 400 891480
jukka.nurmela@cajo.fi

Tomi Karsikas
Teknologiajohtaja
+358 50 324 7238
tomi.karsikas@cajo.fi

Mika Karsikas
Tuotantojohtaja
+358 44 375 8777
mika.karsikas@cajo.fi

 

Juha Jokisalo
Tuotekehitysjohtaja
+358 44 570 4626
juha.jokisalo@cajo.fi

Tanja Kemppainen
Materiaali- ja logistiikkapäällikkö
+358 40 520 3734
tanja.kemppainen@cajo.fi

Niko Karsikas
Toimitusjohtaja
+358 50 517 6906
niko.karsikas@cajo.fi

Liisa Mutanen
Talousjohtaja
+358 40 511 0130
liisa.mutanen@cajo.fi

Verkkolaskuosoitteemme on 003723576387 (OpusCapita Group Oy, välittäjätunnus 003710948874)

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
Cajo Technologies Oy
PL 80051
00021 Laskutus

Sähköpostitse toimitettavat PDF-muotoiset laskut osoitteeseen invoices@cajo.fi