Pääkonttori
Suomi

Rasivainiontie 8
90440 Kempele
Puh. +358 10 583 5020
info@cajotechnologies.com

Cajo Technologies Inc.
USA New Orleans

500 Slidell St.
New Orleans, LA 70114
Puh. +1 212 810 0401
ismo@cajotechnologies.com

Cajo Technologies
Saksa

Haselünner Str. 4-8
49844 Bawinkel
Saksa
Puh. +49 170 996 2018
markus.revermann@cajotechnologies.com

Cajo Technologies
Hong Kong

Tower 8, Imperial Cullinan,
10 Hoi Fai Road, Tai Kok Tsui,
Hong Kong
Puh. +852 9227 8406
joakim@cajotechnologies.com

Etsimme jatkuvasti yhteistyökumppaneita kaikkialta maailmasta:
integraattoreita, jakelijoita/jälleenmyyjiä ja edustajia.

Jan Mäkelä
Myyntijohtaja
+358 50 470 6322
jan.makela@cajotechnologies.com

Jari Kokkonen
Myynti, Skandinavia, Länsi-Eurooppa &
Lähi-Itä
+358 500 449 449
jari.kokkonen@cajotechnologies.com

Ismo Rantala
Myynti, USA
+1 (212) 810 0401
ismo@cajotechnologies.com

Jenna Enbuska
Markkinointipäällikkö
+358 45 6305 986
jenna.enbuska@cajotechnologies.com

Matti Halonen
Myynti, Suomi, Baltia & Venäjä
+358 40 635 1010
matti.halonen@cajotechnologies.com

Markus Revermann
Myynti, Saksa, Sveitsi ja Itävalta
+49 170 996 2018
markus.revermann@cajotechnologies.com

Joakim Heino
Myynti, APAC
+852 9227 8406
joakim@cajotechnologies.com

Jukka Nurmela
Ostojohtaja
+358 400 891480
jukka.nurmela@cajotechnologies.com

Tomi Karsikas
Teknologiajohtaja
+358 50 324 7238
tomi.karsikas@cajotechnologies.com

Mika Karsikas
Tuotantojohtaja
+358 44 375 8777
mika.karsikas@cajotechnologies.com

 

Juha Jokisalo
Tuotekehitysjohtaja
+358 44 570 4626
juha.jokisalo@cajotechnologies.com

Niko Karsikas
Toimitusjohtaja
+358 50 517 6906
niko.karsikas@cajotechnologies.com

Anne-Maria Vesala
Talousjohtaja
+358 40 708 2442
anne.vesala@cajotechnologies.com

Verkkolaskuosoitteemme on 003723576387 (OpusCapita Solutions Oy, välittäjätunnus E204503)

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
Cajo Technologies Oy
PL 80051
00021 Laskutus

Sähköpostitse toimitettavat PDF-muotoiset laskut osoitteeseen invoices@cajotechnologies.com